Souhlas se zpracováním osobních údajů


czechebay.cz získává Váš dobrovolný souhlas se zařazením poskytnutých údajů do databáze a jejich dalším zpracováním registrací na našich stránkách.


1.

Udělujete tímto souhlas provozovateli služby CZECHeBay Radek Matoušek, IČO: 86881701, se sídlem Lnářská 1000, 39601 Humpolec, Česká republika. (dále jen „Správce“), aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů)(dále jen „Nařízení“) zpracovával všechny osobní údaje které sdělíte poskytovateli jakoukoli formou.

2.

Poskytovatel služby czechebay.cz zpracovává Vaše osobní údaje za účelem možnosti realizace nabízené služby a za účelem zasílání obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

3.

Cookies jsou využívány pro správnou funkčnost webových stránek a pro analýzu návštěvnosti webu.

4.

Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem a to až do doby písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním.

5.

S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu, nebo dopisu na kontaktní údaje.

6.

Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle Nařízení máte právo:
- vzít souhlas kdykoliv zpět,
- požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, žádat si kopii těchto údajů,
- vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
- požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
- na přenositelnost údajů,
- podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů nebo se obrátit na soud.